• Vypredané

TB Boilie Scopex Squid 10kg 20mm

TBbaits

29,95 €
S DPH
Boilies
TB00486
Množstvo
Vypredané

Je nám cťou predstaviť Vám naše nové boilies, ktoré sme pre Vás vyvíjali. Tento projekt nám dal naozaj zabrať. Sú za nami desiatky receptúr a nespočet hodín testovania nášho konzultantského teamu. Na riekach, jazerách, pieskovňach, rybníkoch a menších riekach. Testovanie tohto boilies sme si naozaj užili. Často sme nemali ani čas, si v pokoji vypiť kávu. Výnimkou neboli ryby presahujúce 20 kg hranicu. Najväčšia ulovená ryba mala 24,7 kg, všetko zo zväzových vôd.

Hlavným cieľom bolo vytvoriť boilies s okamžitou účinnosťou za čo najlepšiu cenu, aby bolo dostupné pre všetkých rybárov a aby jeho obstarávacia cena nekládla žiadne obmedzenia v spôsobe jeho použitia. Mnoho rybárov si myslí, že lacné boilies je nekvalitné a drahé naopak kvalitné. Záleží ale na konkrétnom produkte a výrobných možnostiach daného výrobcu. Naše zázemie nám umožnilo vyrobiť lacné a zároveň vysoko kvalitné boilies, na ktoré sme pyšní. Vďaka nákupu surovín vo veľkých objemoch a novej najmodernejšej výrobnej linke sme schopní výrazne stlačiť náklady na celý proces výroby, či už sa jedná o samotné suroviny, ľudskú prácu, alebo energie. Naša aktuálna výrobná kapacita predstavuje 15 ton boilies za 1 deň. Všetky tieto faktory umožnili vznik tohto skvelého boilies.

Boilies začne po vhodení do vody okamžite účinkovať a do svojho okolia vypúšťať potravný signál. Povrch boilies sa začne rozpúšťať a tým sa stáva pre ryby ešte atraktívnejšie. Doba rozpadu boilies po vhodení do vody je cca 8 až 12 h v závislosti od priemeru boilies, teplote vody, prúdu a aktivite bielej ryby. Ak chcete, aby boilies vo vode vydržalo dlhšiu dobu, odporúčame podľa potreby boilies presušiť, tým spomalíte dobu rozpadu až na 24 h. Vďaka jedinečnému zloženiu vám boilies pri sušení nepopraská.

Balenie: 10kg

Priemer: 20mm

TB00486

Momentálne nie sú k dispozícii žiadne recenzie zákazníkov.

Podobné produkty

(V rovnakej kategórii je 16 ďalších produktov)