• Nové

Aqua Garant Classic 2,5mm - 25kg

Aqua Garant

50,00 €
S DPH
Pelety
99211325kg
Množstvo

Obsah peliet Aqua Classic bol špeciálne vyrobený na základe výživových potrieb kapra. Jeho obsah bielkovín je vysoký, 33%. Väčšinu z toho poskytuje španielska rybia múčka a krvná múčka, ktoré zodpovedajú najvyšším štandardom kvality.

Samozrejme obsahuje aj rastlinné zložky, ktorých chrbticou sú pšeničné, repkové a obilné destilátory s obzvlášť hodnotnými výživnými látkami. Tie zaručujú správny obsah sacharidov a vlákniny v pelete, ako aj jeho ľahkú stráviteľnosť.

Esenciálne mastné kyseliny hrajú veľmi dôležitú úlohu v nutričných potrebách rýb, pretože je najťažšie ich získať pod vodou z prirodzenej potravy. Vďaka tomu sú potravinové zdroje, v ktorých sa tieto cenné tuky nachádzajú, najobľúbenejšie v podvodnom svete. Peleta tiež obsahovala 2 druhy týchto látok, rybí olej a repkový olej, ktoré sa navzájom výborne dopĺňajú.

Z vyššie uvedeného môžete vidieť, aký úplný zdroj potravy je táto peleta. Vďaka tomu je pre ryby úplne nevyhnutné.

Pelety Aqua Classic majú dobrú absorpčnú kapacitu, takže je možné ich ľahko ochutiť akoukoľvek tekutou alebo vo vode rozpustnou príchuťou, aby sa efekt fajčenia ešte zvýšil. Nie je to však nevyhnutne potrebné, má zásaditý výrazný rybí zápach.

Po príchode do vody sa veľmi rýchlo rozpadne a za pár minút stiahne rybu z blízka. To samozrejme neznamená, že sa peleta rýchlo rozpustí, iba prísady, ktoré sú pre ryby vnímateľné, sa začnú otvárať a rozhadzovať po okolí.

Odporúča sa samostatne od skorej jari do neskorej jesene, ale vo veľmi studených vodách sa už oplatí miešať s peletami Aqua Uni alebo Aqua Profi.

Použitie:

  1. Asi 20 - 30 minút pred rybolovom sa oplatí miešať.
  2. Na 100 g peliet by sa malo použiť 0,5 dl arómy a / alebo vody.
  3. Potrebné množstvo by sa malo naliať do plastovej nádoby s vekom a dobre sa pretrepať.
  4. Dokonalú konzistenciu pre košík s metódami dosahuje maximálne za 30 minút. Ak začne vysychať a bude príliš zvlnený, môžete ho navlhčiť trochou vody.
  5. Návnadu podávajte na najlepšom hrote alebo špagátiku. V závislosti od cieľovej ryby môže byť vhodná aj plávajúca, vyvážená alebo klesajúca návnada.
  6. Pri zmiešaní s inými kŕmnymi surovinami sa príprava nezmení, je vhodné pelety zmiešať s príslušnou konzistenciou s hotovým materiálom.
  7. Pri zmiešaní s inými peletami, napr. Aqua Uni alebo Aqua Profi, sa odporúča najskôr zmiešať niekoľko peliet v miešacej miske a potom pridať potrebnú tekutinu.
  8. Oplatí sa vyskúšať aj s ovocnými, sladkými, rybími alebo páchnucimi vôňami, môže spôsobiť príjemné prekvapenia

Balenie: 25kg

99211325kg

Momentálne nie sú k dispozícii žiadne recenzie zákazníkov.

Podobné produkty

(V rovnakej kategórii je 14 ďalších produktov)