• Nové

Aqua Garant UNI 2mm - 1kg

Aqua Garant

2,75 €
S DPH
Pelety
8993991kg
Množstvo

Pelety Aqua Uni sa v porovnaní s peletami Aqua Classic líšia v niekoľkých ohľadoch. Jeho využiteľnosť je rôznorodá, na jar a na jeseň je vo vodách málo dostupného proteínu, takže má v týchto obdobiach veľmi vysoký vábiaci nástavec, aj v porovnaní s inak vynikajúcim výkonom.

Jeho obsah bielkovín je extrémne vysoký, 45%. Väčšinu z toho poskytujú španielska rybia múčka, živočíšne bielkoviny, bielkoviny pochádzajúce z barofilov a krvná múčka, ktoré zodpovedajú najvyšším štandardom kvality.

Táto peleta samozrejme obsahuje aj rastlinné zložky. Tu však existujú rozdiely, okrem pšenice a repkového slnečnicového koncentrátu je prípravok obzvlášť cenný a bohatý na živiny pre ryby. Tie zaručujú správny obsah sacharidov a vlákniny v pelete, ako aj jeho ľahkú stráviteľnosť.

Esenciálne mastné kyseliny hrajú veľmi dôležitú úlohu v nutričných potrebách rýb, pretože je najťažšie ich získať vo vode z prirodzenej potravy. Vďaka tomu sú potravinové zdroje, v ktorých sa tieto cenné tuky nachádzajú, najobľúbenejšie v podvodnom svete. Peleta tiež obsahovala 2 druhy týchto látok, rybí olej a repkový olej, ktoré sa navzájom výborne dopĺňajú.

Z vyššie uvedeného môžete vidieť, aký úplný zdroj potravy je táto peleta. Vďaka tomu je pre ryby úplne nevyhnutné.

Pelety Aqua Uni majú dobrú absorpčnú kapacitu, takže je možné ich ľahko ochutiť akoukoľvek tekutou alebo vo vode rozpustnou príchuťou, aby sa ešte viac zvýšil efekt návnady. Nie je to však nevyhnutne potrebné, má zásaditý výrazný rybí zápach.

Po príchode do vody sa veľmi rýchlo rozpadne a za pár minút stiahne rybu z blízka. To samozrejme neznamená, že sa peleta rýchlo rozpustí, iba prísady, ktoré sú pre ryby vnímateľné, sa začnú otvárať a rozhadzovať po okolí.

Odporúča sa samostatne od topenia ľadu po zmrazenie vody, ale vo veľmi teplých vodách sa už oplatí miešať s peletami Aqua Classic.

Použitie:

  1. Asi 20 - 30 minút pred rybolovom sa oplatí miešať.
  2. Na 100 g peliet by sa malo použiť 0,5 dl arómy a / alebo vody.
  3. Potrebné množstvo by sa malo naliať do plastovej nádoby s vekom a dobre sa pretrepať.
  4. Dokonalú konzistenciu pre košík s metódami dosahuje maximálne za 30 minút. Ak začne vysychať a bude príliš zvlnený, môžete ho navlhčiť trochou vody.
  5. Návnadu podávajte na najlepšom hrote alebo špagátiku. V závislosti od cieľovej ryby môže byť vhodná aj plávajúca, vyvážená alebo klesajúca návnada.
  6. Pri zmiešaní s inými kŕmnymi surovinami sa príprava nezmení, je vhodné pelety zmiešať s príslušnou konzistenciou s hotovým materiálom.
  7. Pri zmiešaní s inými peletami, napr. Aqua Uni alebo Aqua Profi, sa odporúča najskôr zmiešať niekoľko peliet v miešacej miske a potom pridať potrebnú tekutinu.
  8. Oplatí sa vyskúšať aj s ovocnými, sladkými, rybími alebo páchnucimi vôňami, môže spôsobiť príjemné prekvapenia.

Balenie: 1kg

8993991kg

Momentálne nie sú k dispozícii žiadne recenzie zákazníkov.

Podobné produkty

(V rovnakej kategórii je 14 ďalších produktov)