TB Boilie Red Crab 2,5 kg 20 mm

TBbaits

30,39 €
S DPH
Boilies
TB00669
Množstvo
Red Crab je boilies tej najvyššej kvality s obrovským množstvom extraktu z kraba, vysokým obsahom proteínov, originál Robin Redu značky Haiths a ďalších doplňujúcich prísad.

Boilie Red Crab obsahuje široké spektrum aminokyselín, NHDC, GLM extrakt, extrakt Krill, Activ Liver extrakt, Chili extrakt, Black Pepper extrakt a mnoho ďalších skvelých zložiek. To všetko je doplnené o extrémne silnú esenciu Crab a esenciálny olej Black Pepper.

Rôznymi variantmi mixov všetkých týchto zložiek sme došli k finálnej podobe boilies, z ktorého je celý náš tím nadšený. Boilie Red Crab je určené na celoročné chytanie. Jeho zloženie a štruktúra umožňuje rýchle uvoľňovanie atraktorov do okolia lovného miesta a vďaka tomu skvele funguje aj v studenej vode.

Testovaním tohto boilies strávil celý náš tím viac ako rok. Od tropických letných mesiacov, kedy teplota siahala až k 35 ° C, až po zimné mesiace, kedy sa naopak teplota dostávala v extrémoch až k -15 ° C. Od rybníkov, cez rieky, až po veľké jazerá, a to nielen v Českej republike , ale aj na Slovensku, v Poľsku, Maďarsku, Slovinsku, Chorvátsku, Nemecku a Francúzsku. Všetky poznatky sme využívali na neustále úpravy a zlepšovanie zmesi tak, aby na konci celého procesu vzniklo prvotriedne boilie, ktoré nebude ničím limitované a bude fungovať vždy a všade.

TB00669

Momentálne nie sú k dispozícii žiadne recenzie zákazníkov.

Podobné produkty

(V rovnakej kategórii je 8 ďalších produktov)